رویداد

پنجمین رویداد آنلاین فریلنسرشو

سومین قدم فریلنسر های بین المللی جهت دریافت پروژه

در این وبینار راجب چه موضوعی صحبت می کنیم؟
در وبینارهای قبلی راجب موضوعات مقدماتی فریلنسینگ بین المللی و روش های کسب درآمد از پلتفرم های واسط بین المللی صحبت کردیم و در وبینار پیشین پروپوزال نویسی را آموزش دادیم و در این وبینار به مرحله بعدی فریلنسربین المللی شدن می رسیم.
در وبینار فعلی راجب مذاکره با کارفرما صحبت می کنیم و بدنبال پاسخ این سوال هستیم که در چه کنیم در مذاکرات بین المللی، شانس دریافت پروژه را بالاتر ببریم؟
نکاتی که در این وبینار می‌آموزید
• چه تیپ کارفرماهایی داریم؟
• در برابر شخصیت های مختلف کارفرما چه سبک مذاکره ای را انتخاب کنیم؟
• کارفرماهای خطرناک چه کارفرماهایی هستند؟
• روش مذاکره موفق با این کارفرماها چیست؟
• چطور بعنوان فریلنسر، مذاکره کننده خوبی باشیم؟
• برای داشتن یک تعامل موفق با کارفرما، چه مواردی را باید رعایت کنیم؟
• مذاکره رسمی یا گفت و گوی دوستانه؟

2

آبان ماه 99ثبت نام در این وبینار کاملا رایگان است !!

چهارمین رویداد آنلاین فریلنسرشو

دومین قدم فریلنسر های بین المللی جهت دریافت پروژه

در وبینارهای قبلی راجب موضوعات مقدماتی فریلنسینگ بین المللی و روش های کسب درآمد از پلتفرم های واسط بین المللی صحبت کردیم و همچنین نحوه ساخت حساب کاربری را توضیح دادیم و در این وبینار به ایستگاه سوم فریلنسربین المللی شدن می رسیم.

در وبینار فعلی راجب پروپوزال نویسی و ویژگی پروژه های خوب در پلتفرم های واسط صحبت می کنیم. وقتی که بخواهید پروژه ای را دریافت کنید، در قدم اول بایدبدانید که چه پروژه ای بهتر است و سراغ کدام پروژه ها بروید و در قدم بعدی باید متناسب با پروژه، پروپوزال طراحی کنید و این پروپوزال را در اختیار کارفرما قرار دهید.

نکاتی که در این وبینار می‌آموزید

چطور پروژه های خوب را پیدا کنید
ویژگی پروژه های خوب چیست؟
پروپوزال نویسی چگونه است؟
چطور پروپوزالی بنویسیم که قانع کننده باشد و حس اعتماد در کارفرما ایجاد کند؟
چطور سریع تر پروپوزال بنویسیم؟

11

آبان ماه 99ثبت نام در این وبینار کاملا رایگان است !!

سومین رویداد آنلاین فریلنسرشو

اولین قدم فریلنسر بین المللی جهت دریافت پروژه

در وبینارهای قبلی ``فریلنسر شو`` راجب موضوعات مقدماتی فریلنسینگ بین المللی و روش های کسب درآمد از پلتفرم های واسط بین المللی نظیر freelancer.com و upwork.com و ... صحبت کردیم و در این وبینار به مرحله بعدی فریلنسر بین المللی می رسیم.

ساختن حساب کاربری طی یک فرآیند اصولی، اولین قدم جهت فعالیت در حوزه فریلنسینگ بین المللی و یکی از چالش های فریلنسرها می باشد و مخاطبان زمانی که قصد ساخت حساب کاربری دارند با مسایل و مشکلات متعددی روبه رو می شوند و همین موضوع باعث می شود خیلی از مواقع مانعی بر سر راه فریلنسرها بشمار بیاید و سد راه فعالیت خیلی ار فریلنسرها در فضای بین المللی شود.

در سومین وبینار از “فریلنسر شو``، از روش های اصولی و دانش و تجربه کسب شده در ساخت حساب کاربری صحبت می کنیم تا با استفاده از این روش ها بتوانید مسایل پیش رو جهت ساختن حساب کاربری را برطرف نمایید و با هم قدمی دیگر به فریلنسر بین المللی شدن نزدیک شویم.

21

شهریور ماه 99ثبت نام در این وبینار کاملا رایگان است !!

دومین رویداد آنلاین فریلنسرشو

راه‌های کسب درآمد ارزی از طریق فریلنسینگ بین المللی

باور ما بر این است که ظرفیت های اقتصادی بین المللی قابل توجهی از طریق اینترنت در بسیاری از کسب و کارهایی که به تولید محصولات دیجیتال و یا ارائه خدمات دیجیتال می پردازند وجود دارند. کشور ما نیز میتواند همانند بسیاری از کشورهای دیگر مانند امریکا، هند، مالزی و چین، از این ظرفیت اقتصادی استفاده نماید. وبینار پیش رو برای متخصصانی که در زمینه های ارائه دهنده خدمات دیجیتال هستند کاربردی می باشد.(مانند برنامه نویسان، طراحان وب و اپلیکیشن، بازی سازان، طراحان، گرافیست ها و…)

27

تیر ماه 99ثبت نام در این وبینار کاملا رایگان است !!

رویداد فریلنسر شو

راه‌های کسب درآمد ارزی از طریق فریلنسینگ بین المللی

رویداد فریلنسر شو، اولین رویداد از سلسله رویدادهای آموزش مبانی فریلنسینگ به دانشجویان است تا بتوانند با اتکا به مهارت‌ها و تخصص‌های خود، وارد بازار فریلنسری شده و کسب درآمد نمایند، در این رویدادها، علاوه بر روش‌های کسب درآمد ارزی، پلتفرم‌های فریلنسینگ و نحوه کار با آنان آموزش داده خواهد شد، همچنین تجربیات عملی از افراد باتجربه و فعال در این حوزه به دانشجویان منتقل خواهد شد.

25

آذر 1398تهران، دانشگاه علم و صنعت ایران، دانشکده مهندسی کامپیوتر،