دورهمی فریلنسرهای بین المللی

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

دوشنبه های فریلنسری، دورهمی با فریلنسرهای بین المللی​

در این دورهمی قراره در خدمت معین سالاری، نیوفریلنسر برتر گروه کایا، باشیم.
معین از نفرات برتر بوتکمپ اسفند ماه رایاکالج بوده و در حین بوتکمپ 9 پروژه به قیمت 620 دلار انجام بده(تعداد پروژه های دریافت شده بیشتر از مقدار بود و معین همین تعداد رو انجام داد) . معین بعد از بوتکمپ هم با قدرت به فریلنسینگ ادامه داد و تا الان 2 پروژه به مجموع قیمت 1900 دلار انجام داده.

یکی از معضل هایی که برخی از فریلنسرها بعد از مدتی باهاش رو به رو میشن، اینه که اشتیاق خودشون رو برای دریافت و انجام پروژه از دست میدن.
قراره توی این دورهمی، درباره تجربیات معین در مورد اشتیاق برای دریافت پروژه و انجام دادن اون صحبت کنیم و ببینیم چطور مشتاقانه به سمت پروژه ها میره و اون هارو دریافت میکنه.

اگر شما هم یک فریلنسر بین المللی هستید و اشتیاقتون برای دریافت و انجام پروژه کم شده، این دورهمی رو از دست ندید …

گفت و گو کنندگان

معین سالاری
نیو فریلنسر بین المللی
سامان عبید زاده
فریلنسر برتر فروردین ماه مجموعه کایا

دورهمی فریلنسر برتر ماه

دریافت + 2500 دلار پروژه

گفت و گو حول تجربیات

مشتاقانه به مسیرت ادامه بده

ثبت نام

دوشنبه ۱۴۰۰/۰۵/۱۱

ساعت ۱۸

در پنل اختصاصی رایا کالج

سوالات متداول

سوال دارید؟

دورهمی ها محفلیه که در اون فریلنسرهای فعال در حوزه های مختلف قراره حضور داشته باشن؛ تا بتونیم در یک محیط صمیمی و دور از فضای کاری با افرادی که در این حوزه فعالیت می کنند آَشنا بشیم، راجب تجربیاتمون بگیم، از تجربیاتشون استفاده کنیم و از اون ها چیزهای جدید یاد بگیریم.
همچنین افرادی که به فریلنسری بین المللی علاقه دارند می تونن در این دورهمی ها شرکت کنند و از افرادی که در فریلنسری مو سفید کردند:) کمک بگیرن و بتونن فعالیتشونو شروع کنند.
پس هدف برگزاری این دورهمی ها اینه که یک فرصتی برای شبکه سازی، تبادل تجربیات و یادگیری فراهم کنه.

1- همه کسانی که علاقه به شروع فعالیت در زمینه فریلنسینگ بین المللی را دارند.

2- تمامی افراد فعال در فریلنسینگ بین المللی.

3- افرادی که به دنبال شبکه سازی برای خود هستند.

4- کسانی که علاقه به تبادل نظر و تجربه با دیگران دارند.

شرکت در دورهمی کاملا رایگانه و نیاز به پرداخت هزینه ای نداره، ولی باید برای حضور در دورهمی قبلش ثبت نام کنید.

با توجه به شیوع ویروس کرونا، امکان برگزاری حضوری دورهمی ها فراهم نیست و دورهمی به صورت مجازی و در بستر مجازی رایاکالج برگزار می شه. امیدواریم هرچه زودتر این ویروس بیخیالمون بشه و بتونیم به صورت حضوری با همدیگه صحبت کنیم.

بله. اصلا دورهمی بدون دیدن چهره و شنیدن صدا مگه میشه؟ شما می تونید حین دورهمی از وبکم و میکروفون استفاده کنید که شکل گیری تعامل با بقیه افراد راحت تر انجام بشه.

یادتون نره، دورهمی مون قراره تبدیل به جایی بشه که یه سری دوستای جدید پیدا کنیم و بتونیم یکم این دوری ناشی از کرونا رو از بین ببریم. پس حتما در این دورهمی ها همراه ما باشین.

درباره ما

گروه آموزشی رایا کالج، در حوزه ارایه آموزش های مهارتی و کاربردی اعم از برنامه نویسی با رویکرد مهارت افزایی  دانشجویان در زمینه خوداشتغالی و کارآفرینی فعالیت می کند.

تماس با ما

تهران، خیابان رسالت، خیابان فرجام، پلاک 42

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید