بوت‌کمپ

بوت کمپ برنامه نویسی اندروید

بوت کمپ برنامه نویسی اندروید در زمستان امسال توسط رایاکالج و تحت حمایت معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری برگزار در حال برگزاریست.

هدف اصلی بوت کمپ برنامه نویسی اندروید، شناسایی افرادی متعهد و با انگیزه، سپس قراردادن آن ها در فرآیند آموزشی به مدت 150 ساعت به منظور رسیدن به سطح تخصص مدنظر برای انجام پروژه‌های بین‌المللی اندروید است.

 

برنامه اجرایی بوت کمپ

بوت کمپ در تاریخ 16 بهمن ماه اغاز شده و طی شش هفته، در روزهای چهارشنبه الی جمعه از ساعت 8 الی 17 در  دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت ایران درحال برگزاریست.

در بوت کمپ برنامه نویسی اندروید، شما از صفر تا صد اندروید را فرا می گیرید و علاوه بر این موارد، مهارت‌هایی که برای انجام پروژه‌های بین المللی به آن‌ها نیاز دارید آموزش داده می شود و تمام تلاش بر این است که مهارت آموزانی که در بوت‌کمپ حاضر می‌شوند به نیروی حرفه‌ای برای فعالیت در حوزه برنامه نویسی اندروید تبدیل شوند، به همین جهت منتورهایی حرفه‌ای و شاغل در پروژه‌های بین‌المللی اندروید برای شما در نظر گرفته شده است که نه تنها در تمام زمان بوت کمپ برای انجام پروژه‌ها، کار های تیمی و رفع اشکال، بلکه پس از بوت کمپ و تا یک ماه پس از استخدام در کنار شما هستند و پا به پای شما پیش می‌آیند.

راه‌یافتگان به بوت‌کمپ برنامه‌نویسی اندروید رایاکالج

 

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت تخفیف ویژه دوره اندروید زمستان برای کسانی که در آزمون قبول نشدند با آیدی روابط عمومی رایاکالج به آدرس t.me/rayacollege در ارتباط باشید