وبلاگ

۱۴/بهمن/۹۸

نصب و راه اندازی اندروید استودیو

اندروید استودیو یک IDE یا Integrated Development Environment (محیط توسعه‌ی یکپارچه) است که برای اولین بار در سال ۲۰۱۳ توسط گوگل برای توسعه و ساخت اپلیکیشن (یا نرم افزار یا برنامه) های سیستم عامل اندروید معرفی شد. اندروید استودیو بر مبنای محیط توسعه‌ی JetBrains IntelliJ IDEA به صورت اختصاصی و رایگان برای اندروید ساخته شده است.

بیشتر بخوانید
۳/دی/۹۸

بررسی بازار کار برنامه‌ نویسی

در حال حاضر تقاضای نیروی متخصص در زمینه برنامه‌نویسی بسیار مناسب و قابل قبول می‌باشد و اکثر سازمان‌ها با ورود به زمینه و بخش IT به نیروی متخصص در این زمینه نیاز خواهند داشت. در ایران طی سال‌های گذشته، میزان استخدام برنامه نویس کامپیوتر، مخصوصا آن گروهی که به زبان‌های برنامه نویسی تحت وب و […]

بیشتر بخوانید
۲۰/آذر/۹۸

چرا باید زبان برنامه نویسی جاوا را یاد بگیریم؟

ممکن است افراد مختلف دلایل متعددی از جمله محبوبیت، ماهیت یادگیری آسان آن،نوع کاربرد آن و… برای یادگیری آن داشته باشد. برنامه نویسان با به دست آوردن تخصص در جاوا می توانند به فرصت های شغلی زیادی دست پیدا کنند و به ساخت برنامه های کاربردی در دنیای واقعی مشغول شوند.

بیشتر بخوانید
۲۰/آذر/۹۸

گیت هاب چیست؟

گیت هاب (GitHub)عبارتی که زیاد در دنیای برنامه‌نویسان و یا حتی طراحان سایت به آن شنیده ایم . اما گیت هاب چیست؟ در این مطلب هرآنچه باید در مورد گیت هاب بدانید را به زبان ساده آماده کرده‌ایم تا یک بار برای همیشه گیت هاب را یاد بگیریم.

بیشتر بخوانید