پروژه بین المللی

درآمد دلاری از سایت های فریلنسرینگ

درآمد دلاری چگونه می تواند صورت بگیرد ؟ سایت های فریلنسرینگ به چه نوع از سایت ها گفته می شود ؟ مهم ترین و پر درامد ترین مهارت های لازم برای ورود به دنیای فریلنسرینگ کدام ها هستند ؟ و … سوالاتی می باشد که قرار است در ادامه این مقاله به بررسی انها بپردازیم .
همان طور که میدانید کارهای فریلنسینگ علاوه بر اینکه با انجام پروژه های داخلی می توانیم از انها کسب در امد داشته باشیم می توان از انها به صورت دلاری نیز کسب درامد کرد .
به گونه ای که شما با استفاده از انواع سایت های فریلنسینگ بین المللی و همچنین اپ و یا صفحات مختلف مجازی می توانید از کارفرماهای خارجی دریافت پروژه کنید و در نتیجه درامد را به صورت دلاری کسب کنید.
برخی از مهم ترین سایت ها و صفحات مجازی که می تواند برای شما کسب درامد را به همراه داشته باشد عبارت است از :‌یوتیوب ، Upwork ، Freelancer ، Guru ، iFreelance ، Fiverr ، ۹۹designs و …
شما با یک جست و جوی ساده و وارد کردن اطلاعات لازم می توانید دنبال پروژه های بین المللی مربوط به مهارت و توانایی خود باشید و از این راه کسب در امد دلاری داشته باشید .
نمونه های این سایت های فریلنسینگ برای استفاده فریلنسر ها در داخل کشور نیز موجود هستند که شما با استفاده از سایت های داخلی می توانید به صورت داخلی پروژه در یافت کنید و کسب در امد داشته باشید .

معرفی سایت های فریلنسرینگ

سایت های فریلنسرینگ چیست ؟ فریلنسر به چه کسی گفته می شود ؟ اگر بخواهیم به صورت لغوی کلمه فریلنسر را ترجمه کنیم معنی ان ازاد کار می باشد ، این به این معنا است که فردی با داشتن مهارت در حد بالا در یک حوزه ، بدون اینکه با شرکت و یا فرد خاصی قرارداد رسمی و طولانی مدت داشته باشد شروع به کار کردن می کند و از این روش کسب در امد دارد ،
معمولا فریلنسرها به صورت پروژه ای با کارفرماهایی که درخواست انجام پروژه را دارند ، کار می کنند.
در واقع کارهای فریلنسرینگ را می توان به کسب و کارهای تک نفره تشبیه کرد که شما خودتان بدون داشتن گروه و یا شرکت خاصی و صرفا با استفاده از مهارتی که دارید شروع به کسب درامد کنید ،
در این بین ممکن است برخی از افراد کارهای فریلنسرینگ را با دور کاری اشتباه بگیرند ، فریلنسرینگ با دورکاری کاملا متفاوت است افرادی که به صورت دورکاری کار میکنند دارای تعهد و قرار دادی نسبت به شرکت خود هستند و روی کار انها حتی از راه دور نیز نظارت کامل صورت می گیرد ، اما فریلنسرینگ کارها خودشان با دریافت پروژه هایی با مدت زمان مشخص بدون هیچ نظارتی شروع به کار می کنند. انچه که برای کارفرما مهم است نتیجه می باشد که باید مطابق انچه باشد که از فریلنسر خواسته شده بود باشد ،

پس این نکته را به یاد داشته باشید که فریلنسرینگ با دور کاری متفاوت می باشد .
کار های فریلنسرینگ در چند دهه اخیر بسیار رشد کرده است به گونه ای که بسیاری از افراد در همه جای دنیا با استفاده از وب و اینترنت کارهای فریلنسرینگ انجام می دهند و در امد دارند.


کارهای فریلنسرینگ دارای مزیت هایی می باشد که در ادامه به برخی از مهم ترین انها اشاره می کنیم :
۱ )‌ کارهای فریلنسرینگ ازادی عمل بیشتری نسبت به کارهای ثابت دارند . به طوری که شما علاوه بر اینکه هر کاری که به ان علاقه دارید را می توانید انجام دهید ، پروژه های خود را نیز می توانید در هر مکان و زمانی که هستید انجام دهید .
۲ ) علاوه بر اینکه درامد داخلی دارید میتوانید درامد دلاری و بین المللی نیز داشته باشید .
۳ ) در طول کار هیچ رییس و یا سرگروهی بر روی شما نظارت ندارد بلکه انچه مهم است این می باشد که نتیجه پروژه همان چیزی باشد که از شما خواسته شده است ، به همین دلیل است که شما باید در همان ابتدا پروزه هایی را دریافت کنید که از پس انها برمی ایید و می توانید انها را انجام دهید .
۴ ) تمام موارد زمان استراحت ، زمان کار ، میزان درامد و … همه به دست خود فریلنسر می باشد .
۵ ) در کنار تحصیل و یا کارهای ثابت برای درامد بیشتر کارهای فریلنسرینگ بهترین گزینه می باشند . و …

اینها از مهم ترین مزیت های کارهای فریلنسرینگ بودند البته این مزایا فقط به این موارد محدود نیستند .

پروژه بین المللی

مهارت های لازم برای ورود به دنیای فریلنسرینگ

مهارت های پر درامد و لارم برای شروع و موفقیت در کارهای فریلنسرینگ کدام ها هستند ؟ با داشتن مهارت و توانایی های مختلف شما می توانید که کارهای فریلنسرینگ را شروع کنید.
برخی از پر تقاضا ترین مهارت و توانایی ها برای کارهای فریلنسرینگ عبارت است از : دستیار مجازی ( virtual assistant ) ، تولید کردن محتوا ، طراحی وب سایت ، خدمات مشتری ، سئو یا همان خدمات بهینه سازی سایت ، برنامه نویسی در زبان های مختلف همانند : جاوا ، سی پلاس پلاس ، سی شارپ و … ، توسعه وب ، بازاریابی شبکه های اجتماعی ، ترجمه و تایپ ، مدیریت پروژه ، طراحی های گرافیکی و … می باشند که شما میتوانید با یادگیری و کسب مهارت لازم وارد دنیای فریلنسرینگ شوید و برای خود کسب در امد داشته باشد.
اما با اینکه ارتقا و یادگیری یک مهارت قسمت زیادی از دنیای فریلنسرینگ است اما تمام کار برای موفقیت نیست شما برای اینکه تبدیل به یک فریلنسر خوب شوید نیاز دارید که برنامه‌ریزی کنید و زمان خود را مدیریت کنید ، قدرت خلاقیت و حل مسئله خود را بالا ببرید ، صبور باشید زیرا ممکن است در اول کار همه چیز طبق برنامه شما نباشد ، برای خود یک مقدار حداقل از میزان در امد تعین کنید و سعی کنید که حتما به ان مقدار برسید و … .

پروژه بین المللی
بدون ديگاه

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.