وبینار فریلنسینگ بین المللی

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

وبینار فریلنسینگ بین المللی

فریلنسینگ بین المللی، واژه ای گم شده در جامعه می باشد و این مفهوم و دانش تخصصی موجود در آن، آنچنان که باید و شاید در اختیار همگان قرار نگرفته است.
رایاکالج، به جهت آشنایی بیشتر علاقه مندان به این حوزه و اشتغال زایی ، وبینارهایی را طراحی کرده است که در آن مباحث ضروری این حوزه به اشتراک گذاشته می شود.
به امید اشتغال زایی گسترده کسب درآمد ارزی از این فضا.

بدون مرز فریلنسر باش

  • این وبینار راجب چیه؟
  • در این وبینار چه نکاتی رو یاد میگیرم؟
  • کی برگزار میشه؟

از کجا شروع کنم تا سریع تر تبدیل به یک فریلنسر موفق بشم؟

در وبینار قبلی درباره سبک زندگی فریلنسرهای موفق صحبت کردیم و دیدیم که یک فریلنسر برای فتح قله های موفقیت در فریلنسینگ نیازمند چه ویژگی ها و سبک زندگی هستش.
بعد ازینکه با سبک زندگی یک فریلنسر آشنا شدید، لازمه که راجب تخصص های مناسب برای فریلنسینگ و همچنین بسترهای دریافت پروژه بیشتر بدونید تا قدم به قدم به دنیای جذاب فریلنسینگ وارد بشید.
تعداد تخصص هایی که با اون ها میتونید فریلنسینگ انجام بدید زیاد هستش. همچنین متناسب با هر مهارت، پلتفرم های مختلفی برای فعالیت وجود داره.
اما اینکه چه تخصصی و فعالیت در چه پلتفری احتمال موفقیت شما رو بالا میبره، موضوع مهمی هستش که قراره داخل این وبینار راجبشون صحبت کنیم.

اگر به دنبال کسب یک مهارت هستید ولی نمی دونید چه مهارتی کسب کنید و یا اینکه مهارت دارید ولی نمی دونید داخل چه بستری فعالیت کنید، این وبینار رو از دست ندید.

در این وبینار چه نکاتی رو یاد میگیرم؟

کی برگزار میشه؟

روز جمعه 22 مرداد ماه 1400

راس ساعت 18 برگزار میشه

لینک پنل در روز وبینار براتون ارسال میشه

گفت و گو کنندگان

آراد سعدآبادی
فریلنسر بین المللی

سوالات متداول

سوال دارید؟

لینک اتاق وبینار در روز برگزاری برایتان ارسال خواهد شد.

1- برای افرادی که می خواهند فریلنسر بین المللی بشن.

2- برای فریلنسرهای داخلی که قصد فعالیت تبدیل شدن به فریلنسر بین المللی را دارند.

3- برای تمامی افرادی که می خواهند با مهارتهای خود، درامد ارزی کسب کنند.

آشنایی با مفهوم فریلنسینگ.

ما بستر های لازم را جهت فراهم کردن شغل و کسب درامد ایجاد کرده ایم و پس از این وبینار، تمامی عزیزانی که قصد فعالیت در این حوزه را دارند و می توانند پس از مصاحبه در گروه برنامه نویسی کایا مشغول به فعالیت شوند.

بنیاد برکت با همکاری رایاکالج بوت کمپ های اشتغال زایی در حوزه فریلنسینگ بین المللی را برگزار می کند که این وبینار هم به شما کمک می کند این فضا را بهتر بشناسید و انتخاب کنید.
پس از وبینار ها فرصت ورود به بوت کمپ وجود داره.

بله، به سوالاتی که بدلیل ضیغ وقت نتوانیم پاسخ دهیم، می توانند آیدی تلگرام خود را بفرستند که پاسخگوی سوالات این عزیزان باشیم.

درباره ما

گروه آموزشی رایا کالج، در حوزه ارایه آموزش های مهارتی و کاربردی اعم از برنامه نویسی با رویکرد مهارت افزایی  دانشجویان در زمینه خوداشتغالی و کارآفرینی فعالیت می کند.

تماس با ما

تهران، خیابان رسالت، خیابان فرجام، پلاک 42

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید