به بوت کمپ مجازی فریلنسینگ بین المللی خوش اومدی

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

چرا بوت کمپ فریلنسینگ بین المللی؟​

هدف رایاکالج، فراهم کردن شغل و بستر های کسب درآمد ارزی می باشد بطوری که نخبگان بوت کمپ پس از فراگیری مهارت های مختلف از پتانسیل خود نهایت استفاده را بکنند و درآمد های مناسب داشته باشند.یکی از این بسترها، فریلنسینگ در پلتفرم های واسط بین المللی می باشد.  فریلنسینگ بین المللی در جامعه واژه ای گم شده است و طبق اصول پیش نخواهد رفت و با توجه به خلا هایی که در فریلنسینگ بین المللی وجود دارد، تصمیم گرفتیم بوت کمپی طراحی کنیم که نخبگان پس از ورود به بوت کمپ، با طراحی بخصوص و نوین آموزش های مجازی و مربی گری، تبدیل به فریلنسر های بین المللی شوند.

هدف ما در بوت کمپ فریلنسینگ بین المللی این است که از ابتدای بوت کمپ تا انتهای مسیر فریلنسینگ بین المللی کنار شما باشیم.

ویژگی های بوت کمپ چیه؟

مربیگری (منتورینگ)

بر طرف کردن چالش های موجود در این مسیر شغلی، هدف اصلی ما می باشد و با توجه به موضوع مهم تجربه محور بودن فریلنسینگ بین المللی، فرآیند منتورینگی طراحی شده است که در ان، فریلنسر های بین المللی در کنار شما قرار خواهند گرفت  و مسایل و سوالات شما را برطرف می سازند. مهم ترین بعد فعالیت منتورها آنالیز فعالیت شما می باشد.

پنل جامع آموزشی-ارزیابی

فرآیند شامل یادگیری به سه مورد اموزش، تست و تمرین و تجربه می باشد و به جهت یادگیری بهتر و بیشتر، دو پنل طراحی شده است.

پنل اموزشی: تمامی اموزش های مورد نیاز بهمراه تست و تمرین های واقعی در پنل اموزشی وجود دارد که فرایند یادگیری تسریع می بخشند.

پنل ارزیابی: تحلیل فعالیت شما در فریلنسینگ بین المللی و همچنین ارایه نقاط بهبود و قوت در پنل امار کامل قابل مشاهده می باشد. همچنین شما می توانید در پنل ارزیابی از نتایج رقابت بوت کمپ و فعالیت ها و تجربیات بقیه افراد مطلع شوید.

ابزارهای فریلنسینگ

ابزارهایی جهت فعالیت راحت تر در پلتفرم ها به شما داده می شود که بتوانیدفعالیت های خود را پیش ببرید. ابزارهایی نظیر حساب کاربری، حساب های مالی و … .

روند بوت کمپ چگونه است؟

رایاکالج با حمایت بنیاد برکت، بوت کمپ فریلنسینگ بین المللی از طریق سایت های واسط بین المللی (freelancer, upwork … ) را طراحی کرده است که در ادامه با فرآیند های بوت کمپ آشنا خواهید شد.

  • وبینار پلاس ما
  • فرآیند پلاس ما
  • مرحله نهایی بوت کمپ
  • بعد از بوت کمپ چه می شود؟

پس از ثبت نام اولیه، وبینار پلاس ما برای تصمیم گیری دقیق تر و هوشمندانه تر شما برنامه ریزی شده است که در این وبینار، راجب فریلنسینگ و سبک کاری فریلنسینگ و توضیح دقیق تر مرحله اصلی بوت کمپ به گفت و گو می پردازیم. این وبینار به شما کمک می کند:

تاریخ برگزاری : ۳۱ تیر ماه

در فرآیند پلاس ما، آشنایی بهتر و بیشتری باهم پیدا می کنیم و فرآیندهای جهت بررسی سطح مهارت ها و زبان انگلیسی طراحی شده است که باعث می شود افرادی که وارد بوت کمپ می شوند از پیش نیازهای بوت کمپ برخوردار باشند. پیش نیازهای بوت کمپ شامل موارد زیر می باشد:

تاریخ برگزاری :

۳۱ تیر ماه الی ۳ مرداد ماه

سرفصل های مرحله پلاسما:

پس از گذراندن اموزش های اولیه، رقابت در مرحله پلاس ما شروع می شود و همه افراد باید برای پروژه های بین المللی کاملا واقعی، پروپوزال طراحی کنند. افرادی می توانند به مرحله نهایی بروند که از پیش نیازهای بوت کمپ و حداقل استاندارد لازم در این مرحله برخوردار باشند.

آموزش های فریلنسینگ بین المللی، توسط اساتید ارایه می شود و هر کدام از نخبگان بوت کمپ با منتورها خود این آموزش ها را تکمیل می کنند و در فرآیند های مختلف با استفاده ابزارهای لازم پیش می روند تا به فریلنسر بین المللی حرفه ای تبدیل شوند. فرآیند ها و ابزارها به نحوی طراحی شده است که درنهایت تمامی نخبگان بوت کمپ بتوانند به پروژه و درآمدارزی برسند. سرفصل های آموزشی بصورت زیر می باشد:

تاریخ برگزاری :

۷ مرداد ماه الی ۳۱ مرداد ماه

پس از آموزش های بوت کمپ، در محیط واقعی پلتفرم ها به همراه منتور ها مشغول به فعالیت می شوید و فرآیند مربی گری را با شما پیش خواهند برد و فرایند های اموزشی و منتورینگ، طی 30 روز به اتمام می رسد.

بعد از بوت کمپ تمامی نخبگان می توانند از سایت های واسط بین المللی پروژه دریافت کنند

همه این ها سوالات و نیازهایی است که پس از فریلنسر شدن برایتان پیش خواهد آمد و با این نیازها رو به رو خواهید شد. پس از بوت کمپ، افراد می توانند از سایت های واسط بین المللی پروژه بگیرند و با توجه به ابزارها و حمایت های مورد نیاز، ما و نخبگان در کنار یکدیگر هستیم و فریلنسینگ بین المللی را رونق می بخشیم و تلاش بر این می باشد که از تمامی ابزار ها و امکانات در توسعه این مسیر استفاده کنیم.

منتورهای بوت کمپ

علی انوری

میلاد رستمی

معین سالاری

میثم نجفی

برخی از نتایج بوت کمپ قبلی

تعداد پروژه های بین المللی دریافت شده: ۱۱۴ پروژه توسط ۲۲ نفر

تعداد پروژه های انجام شده: ۲۷ پروژه انجام شده

رکورد دریافت بیشترین رقم یک پروژه
میثم نجفی فرد
۱۹۵۰ دلار
بیشترین تعداد پروژه دریافت شده
محمد عباسی
۳۴ پروژه

ثبت نام

بدلیل شرایط اقتصادی حال حاضر جامعه در بحران کرونا، هزینه اولیه بوت کمپ را کاهش داده ایم و راه های متنوع جهت پرداخت پیش بینی شده است. همچنین با حمایت بنیاد برکت، تسهیلات مناسبی جهت رشد و پیشرفت بیشتر در مسیر فریلنسینگ شما قرار داده شده است

هزینه های ثبت نام

۲۰ درصد از پروژه های بین المللی تا سقف ۲۰۰ دلار

سوالات متداول

سوال دارید؟

  • برای فریلنسرهای داخلی که قصد فعالیت تبدیل شدن به فریلنسر بین المللی را دارند.
  • برای تمامی افرادی که می خواهند با مهارتهای خود، درامد ارزی کسب کنند.
  • تمامی افرادی که بدنبال شغل مناسب با مهارت های خود هستند.
  • برای تمامی افرادی که می خواهند وارد مشاغلی شوند که خود تصمیم گیرنده باشند.

مهارت های فنی و زبان انگلیسی دو ابزار مهم برای شرکت کنندگان بوت کمپ می باشد. زبان انگلیسی در سطح متوسط و در حد پیش بردن مکالمات کافی می باشد.

بنیاد برکت حامی بوت کمپ های رایا کالج می باشد که تسهیلات مختلف را فراهم کرده است.

خیر، جهت انجام فرآیند پلاس ما هزینه ای دریافت نمی شود.

31 تیر ماه راس ساعت 18 شروع بوت کمپ است.

تمام فرایند ها و فعالیت های بوت کمپ بصورت مجازی و آنلاین، در پلتفرم اختصاصی رایاکالج برگزار می شود.

به جهت هر چه مفید تر بودن بوت کمپ، منتور هایی حرفه ای که فضای کسب و کار را تجربه کرده اند، تمام طول بوت کمپ در کنار مهارت اموزان می باشند و در فعالیت های مختلف با آنها هستند.

تبم اجرایی بوت کمپ

محسن لطفعلی‌زاده

امید میرزاجانی

سامان عبیدزاده

درباره ما

گروه آموزشی رایا کالج، در حوزه ارایه آموزش های مهارتی و کاربردی اعم از برنامه نویسی با رویکرد مهارت افزایی  دانشجویان در زمینه خوداشتغالی و کارآفرینی فعالیت می کند.

تماس با ما

تهران، خیابان رسالت، خیابان فرجام، پلاک 42

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید