دورهمی فریلنسرهای بین المللی

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

دوشنبه های فریلنسری، دورهمی با فریلنسرهای بین المللی​

میهمان این دورهمی، نوید اکبری هستش که تونسته فریلنسربرتر اردیبهشت ماه مجموعه بشه. نوید توی اردیبهشت ماه 4 تا پروژه گرفت و 2560 دلار درآمد کسب کرد. ناگفته نمونه که نوید فریلنسربرتر بهمن ماه هم شده بود.
یکی از موضوعاتی که در روند فریلنسینگ نوید جالب توجه هستش، اینه که نوید از بهمن ماه سال گذشته تونسته به صورت مداوم پروژه بگیره; حتی زمانی که داخل بوتکمپ، منتور بود و حسابی درگیر شده بود هم پروژه دریافت کرد.
قراره داخل این دورهمی، راجب تجربیاتی که نوید در دریافت مداوم پروژه های بین المللی باهم صحبت کنیم و علاوه بر این، میخواییم پروژه هایی که نوید داشته بررسی کنیم تا ببینیم چه پروژه هایی بودن و نوید با چه نوع کارفرماهایی مواجه بوده.
اگر شماهم دوست دارید همیشه پروژه داشته باشید، به هیچ وجه این دورهمی رو از دست ندید …

گفت و گو کنندگان

سامان عبید زاده
فریلنسر بین المللی
نوید اکبری
فریلنسر برتر اردیبهشت ماه مجموعه کایا

دورهمی فریلنسر برتر ماه

دریافت 2560 دلار پروژه

گفت و گو حول تجربیات

مستمر پروژه گرفتن

ثبت نام

دوشنبه 1400/03/10

ساعت 18

در پنل اختصاصی رایا کالج

سوالات متداول

سوال دارید؟

دورهمی ها محفلیه که در اون فریلنسرهای فعال در حوزه های مختلف قراره حضور داشته باشن؛ تا بتونیم در یک محیط صمیمی و دور از فضای کاری با افرادی که در این حوزه فعالیت می کنند آَشنا بشیم، راجب تجربیاتمون بگیم، از تجربیاتشون استفاده کنیم و از اون ها چیزهای جدید یاد بگیریم.
همچنین افرادی که به فریلنسری بین المللی علاقه دارند می تونن در این دورهمی ها شرکت کنند و از افرادی که در فریلنسری مو سفید کردند:) کمک بگیرن و بتونن فعالیتشونو شروع کنند.
پس هدف برگزاری این دورهمی ها اینه که یک فرصتی برای شبکه سازی، تبادل تجربیات و یادگیری فراهم کنه.

1- همه کسانی که علاقه به شروع فعالیت در زمینه فریلنسینگ بین المللی را دارند.

2- تمامی افراد فعال در فریلنسینگ بین المللی.

3- افرادی که به دنبال شبکه سازی برای خود هستند.

4- کسانی که علاقه به تبادل نظر و تجربه با دیگران دارند.

شرکت در دورهمی کاملا رایگانه و نیاز به پرداخت هزینه ای نداره، ولی باید برای حضور در دورهمی قبلش ثبت نام کنید.

با توجه به شیوع ویروس کرونا، امکان برگزاری حضوری دورهمی ها فراهم نیست و دورهمی به صورت مجازی و در بستر مجازی رایاکالج برگزار می شه. امیدواریم هرچه زودتر این ویروس بیخیالمون بشه و بتونیم به صورت حضوری با همدیگه صحبت کنیم.

بله. اصلا دورهمی بدون دیدن چهره و شنیدن صدا مگه میشه؟ شما می تونید حین دورهمی از وبکم و میکروفون استفاده کنید که شکل گیری تعامل با بقیه افراد راحت تر انجام بشه.

یادتون نره، دورهمی مون قراره تبدیل به جایی بشه که یه سری دوستای جدید پیدا کنیم و بتونیم یکم این دوری ناشی از کرونا رو از بین ببریم. پس حتما در این دورهمی ها همراه ما باشین.

درباره ما

گروه آموزشی رایا کالج، در حوزه ارایه آموزش های مهارتی و کاربردی اعم از برنامه نویسی با رویکرد مهارت افزایی  دانشجویان در زمینه خوداشتغالی و کارآفرینی فعالیت می کند.

تماس با ما

تهران، خیابان رسالت، خیابان فرجام، پلاک 42

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید