فریلنسری

چگونه می توانم پروژه بین المللی بگیرم؟

پروژه های بین المللی چیست ؟ چگونه می توان پروژه های بین المللی گرفت ؟ راه های پیدا کردن پروژه های بین المللی چیست ؟ مزیت های پروژه های بین المللی چیست؟

همان طور که می دانید امروزه موضوعی تحت عنوان فریلنسری مطرح شده است و بسیاری از افراد از این طرق اقدام به کسب و درآمد می کنند،
فریلنسری را می توان به یک کسب و کار تک نفره تشبیه کرد .

وقتی که شما فریلنسر هستید یعنی اینکه شما به صورت پروژه ای و یا ساعتی و روزانه به طور کلی در مدت های کوتاه نیاز های کارفرما را انجام داده و در قبال آن کارمزد خود را دریافت می کنید.

باید بدانید که هیج تعهد و نظارتی بر روی کار فریلنسر ها نیست و برای کارفرما فقط نتیجه کاری که به شما سپرده اند مهم می باشد.

نکته مهم و مورد نیاز برای اینکه به کسب و کار و در امد بالا در کار های فریلنسری برسید این است باید که مهارت و توانایی داشته باشید و در ان حرفه ای و پر تجربه باشید تا از پس پروژه های مختلف بر بیایید .

فریلنسری

در راس پر درامد ترین کار های فریلنسری ، کار های مربوط به نرم افزار همانند برنامه نویسی زبان های مختلف ، طراحی سایت ، تولید محتوا ، کارهای گرافیکی و … قرار دارد که شما می توانید با یاد گیری یکی از این مهارت ها به یک کسب و کار خوب چه در کار های ثابت و چه در کار های فریلنسری برسید .

برای تبدیل شدن به یک فریلنسر خوب، شما باید برخی از ویژگی ها و اقدامات را داشته باشید که در این قسمت به برخی از مهم ترین آنها اشاره می کنیم :

۱ ) باید توانایی خود را گسترش دهید و هر روز ار دیروز خود بهتر باشید . تجربه کسب کنید و هیچگاه بیکار نباشید و از تمام فرصت ها
و شانس هایی که پیش روی شما قرار می گیرد استفاده کامل کنید .

۲ ) به طریقه ای خود را به کار فرماها و مشتری ها نشان دهید مثلا می توانید از نرم افزار های مختلف ، وبسایت هایی که در این زمینه فعالیت می کنند ،
و یا آگهی های مختلف استفاده کنید . این نکته خیلی مهم است حتی اگر لازم شد برای مطرح کردن خود هزینه ای نیز بپردازید این کار را انجام دهید،
زیرا اگر شما پروژه دریافت کنید تمام این پول ها را دریافت می کنید .

۳ ) مسئولیت پذیر باشید . این مهم است که پروژه و کار هایی که به شما سپرده شده است را به خوبی انجام دهید ،
زیرا با این کار چهره ای قابل اعتماد از خود می سازید به طوری که با جلب اعتماد کار فرماها می توانید پروژه های بعدی ان ها را نیز بر عهده بگیرید .
پس حتما توانایی های خود را بشناسید و از گرفتن کار هایی که از عهده ان برنمایید خود داری کنید .

۴ ) در اول کار قانع باشید ، هیج کس نمی تواند یک روزه پولدار شود. در ابتدا ممکن است مشکلات مختلفی برای شما پیش بیاید
در این شرایط اصلا نا امید نشوید و با راه خود با اراده و اشتیاق ادامه دهید . اینگونه می توانید در کار های فریلنسری موفق شوید .

کار های فریلنسری دارای مزیت های زیادی می باشند که یکی از آنها کسب درآمد به صورت دلاری و یا بین المللی می باشد به طوری که شما می توانید از طریق های مختلف از جمله محیط هایی که برای پروژه یابی طراحی شده است، پروژه هایی را از کارفرماهای کشور های دیگر دریافت کنید و کار مزد خود را از طریق دلار و یا هر واحد پول معتبر دنیا دریافت کنید.

این پروژه های بین المللی دارای مزیت های زیادی می باشند که در قسمت بعدی این مقاله به بررسی آنها خواهیم پرداخت .

پس اگر فریلنسر هستید خیلی خوب است که این پروژه های بین المللی را امتحان کنید .

فریلنسری

اگر بخواهیم به برخی دیگر از مزیت های کار فریلنسری اشاره کینم می توانیم بگوییم که بدون هیج نظارت و فشاری کار را انجام می دهید و فقط نتیجه کار شما مهم است .

در هر زمان و هر کجا که باشید می توانید پروژه ای را که دریافت کرده اید را انجام دهید ، تنوع کاری بالایی دارید ،
در کنار کارهای اصلی مثل تحصیل و … می توانید با این کار ها کسب در امد کنید.

میتوانید برای خود حداقل در امد را تعیین کنید ک حتی در زمان هایی که وقت دارید نیز کار های خود را انجام دهید و …

البته باید بدانید که در کنار این مزیت ها معایبی نیز وجود دارد ، مثلا اینکه این کار ها می توانند دچار نوسانات زیادی شوند مثلا یک روز پروژه نباشد و یک روز تعداد متعددی از پروژه ها وجود داشته باشد و …

به همین دلیل می توان گفت که انجام کارهای فریلنسری در کنار تحصیل و یا کار های ثابت برای کسب در امد بیشتر می تواند مفیدتر باشد نسبت به اینکه شما بدون انجام هیچ پشتوانه ای اقدام به شروع کسب و کار فریلنسری کنید و به این نکته نیز توجه کنید که دور کاری با فریلنسری متفاوت می باشد .

فریلنسری

مزیت های پروژه های بین المللی

مزیت پروژه بین المللی چیست ؟ در قسمت قبل در رابطه با کار های فریلنسری توصیح دادیم و گفتیم که یکی از راه های کسب در امد گرفتن پروژه های مختلف بین المللی می باشد .

در برخی از حوزه ها از جمله مهارت هایی مثل برنامه نویسی ، طراحی سایت ، گرافیک ، نویسندگی و … می توانید پروژه های بین المللی در یافت کنید.

اگر بخواهیم به برخی از مهم ترین مزیت های دریافت پروژه های بین المللی اشاره کنیم مهم ترین آنها عبارت است از :

۱ ) می توانید از طریق دلار درآمد داشته باشید که می تواند بیشتر از درامد های داخلی باشد .

۲ ) شما با ارتباط برقرار کردن با کارفرماهای خارجی می توانید موقعیت های شغلی ثابت پیدا کرده و در صورت اینکه شما قصد مهاجرت داشته باشید این ارتباط ها به شما کمک بزرگی می کنند .

۳ ) شما پروژه های مختلف و متنوع با دید جهانی را تجربه می کنید که این برای تجربه و همچنین رزومه و نمونه کارهای شما بسیار تاثیرگدار و مفید خواهد بود .

۴ ) با دید جهانی می توانید مهارت و توانایی خود را ارتقا دهید و دید خود را محدود نکنید و …

از مهم ترین مزیت های گرفتن پروژه های بین المللی می باشد که می توان به آنها اشاره کرد.

البته مزیت ها و فایده های این کار محدود به همین چهار مورد نمی شود و شما می توانید مزیت های بیشتری را پیدا کنید و از ان ها بهره مند شوید .

فریلنسری

معرفی سایت فریلنسر

سایت فریلنسر چیست ؟ در این قسمت از مقاله به معرفی سایت فریلنسر می پردازیم.

در قسمت های قبل اشاره کردیم که برخی از افراد بدون داشتن تعهد و قرار دادی با شرکت و یا فرد خاصی از طریق توانایی ای که دارند اقدام به کسب درامد می کنند که به این افراد فریلنسر می گویند.

این افراد برای اینکه بتوانند به مشتری ها و کار فرما و یا به طور کلی به هر کسی که نیاز به انجام پروژه دارد ارتباط برقرار کنند
باید با استفاده از روشی خود را به آنها معرفی کنند ، امروزه سایت ها و وب سایت های مختلفی طراحی و ساخته شده است که
از طریق ان فریلنسر ها می توانند با وارد کردن مشخصات، خود را معرفی کنند.

این گونه از سایت ها معمولا دارای دو ساختار می باشند که عبارت اند از :

۱ ) برخی از سایت ها به گونه ای هستند که فریلنسر ها وارد ان شده و با وارد کردن مشخصات کامل خود منتظر می مانند
تا کارفرمایی که به آنها نیاز دارند با آنها تماس بگیرد. از این گونه سایت ها استقبال زیادی نمی شود .

۲ ) نوع دیگر سایت های فریلنسری این گونه است که کارفرما ها با وارد شدن و وارد کردن اطلاعات پروژه مورد نیاز خود و توقعاتی که از فریلنسر دارند،
منتظر این می مانند که فریلنسری که توانایی انجام پروژه را دارد با آنها تماس بگیرد.

این گونه سایت ها دارای بازخورد و نتیجه بهتری می باشد ، زیرا راحتتر در ان می توان پروژه مورد نیاز خود را پبدا کرد .

امروزه سایت ها و سامانه های زیادی جه به طور داخلی و چه به طور بین المللی در راستای فریلنسری در حال کار می باشند که شما به راحتی می توانید از آنها استفاده کنید.

برخی از این سایت ها رایگان و برخی دیگر پولی می باشند که هزینه آنها در بیشتر مواقع زیاد نمی باشد .

این گونه از سایت های فریلنسری از بهترین روش ها برای معرفی خود به کارفرما ها و پیدا کردن پروژه می باشد که فریلنسرها می توانند از آنها استفاده کنند و کسب در امد داشته باشند .

فریلنسری
بدون ديگاه

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.